Monika Olejnik

Przywitaj się, odśwież kontakty, porozmawiaj nie tylko o polityce.

Monika Olejnik

Postprzez Paweł » 04 gru 2007 14:11

Jak to się gwiazda oburza na fakt obrażenia Prezydenta tu:
http://www.youtube.com/watch?v=pqbmPjRNlzY

a na to, co mówi autorytet Bolek już trochę mniej:
http://www.youtube.com/watch?v=wOiYLvmCSmc

A tu początki jej błyskotliwej kariery :)
http://www.youtube.com/watch?v=mxayFv8q8ZY
Paweł

Postprzez nowlasnie » 04 gru 2007 19:19

Olejnik jest Żydówką?
nowlasnie

Postprzez HUBAL » 04 gru 2007 19:23

http://www.aferyprawa.com/index2.php?p= ... ka&id=1708

100% Semitka-Z wykształcenia jest agrotechnikiem ze specjalnością hodowli drobiu ale najważniejsze wykształcenie zdobyła w "firmie" kiedy jej ojciec pułkownik służb zatrudnił ją na początku stanu wojennego w merdiach.

hubal

[ Dodano: 04 Gru 2007 06:33 ]
HUBAL napisał(a):http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=1708

100% Semitka-Z wykształcenia jest agrotechnikiem ze specjalnością hodowli drobiu ale najważniejsze wykształcenie zdobyła w "firmie" kiedy jej ojciec pułkownik służb zatrudnił ją na początku stanu wojennego w merdiach.

hubal

Monika olejnik to zydowka- corka wysoko postawionego funkcjonariusza SB ;-bezpieki z konca lat osiemdziesiatych, zydowskiego pochodzenia etnicznego.Pochodzi z rodziny calkowicie ateistycznej w PRL u ,-dziadkowie w UB-kariery w latach 50 tych.Nie zawsze byli ateistami,czesc rodziny przed wojna bedac zydami byla bardzo religijna wyznajac judaizm-zydyzm,druga czesc zydowscy bolszewicy zateizowani prawie calkowicie.Pomimo to rodzinka wraca do zydostwa-widywano ich w synagogach i spedach zydowskiej pseudo kulturki,naleza do zydowskich org.stow.i etc."Tatus"zalatwil coreczce kariere porzez swoje zydowsko-komunistyczne uklady .Najpierw umiescil ja w radiu ,pozniej w tv.Poniewaz zydostwo sie bardzo poiera nawzajem i reklamuje szybko zrobila kariere zyskujac sobie glownie swoim chamstwem i przyzwoleniem na prymitywne chamstwo poprzez ochrone i opieke swoich zydowskich szefow z radia i tv.Pozwolili jej szczekac i uwielbiali jej zydowskie chamskie szczekanie ,jej wsciekle ataki na przedstawicieli opozycji-polskich politykow.Prosze zwrocic uwage na jej semicki ,zydowski wyglad zewnetrzny, wrecz typowy dla zydow i ich rasy-czarne wlosy -zawsze ufarbowane na blond,duzy nos.ostre rysy twarzy,zydowska fizjonomie.Prosze ja sobie wyobrazic bez kamuflazu w czarnych jak smola wlosach ,te zydowskie rysy tarzy-wygladalaby jak Arabka,Turczynka nie ublizajac tym nacja i calym szacunkiem dla nich.Wszystko wskazuje na to ,ze pozostala jej tylko karierka w zydowskich mediach ,przeciez uciekla do zydowskiego tvn ze stachu przed Kaczynskimi i polska telewizja ,.....nareszcie polska telewizja i pierwszy raz w swojej histori polska Tv ,chociaz moze jeszcze nie calkowicie.

--------------------------------------------------------------------------------
HUBAL

Postprzez nowlasnie » 04 gru 2007 19:34

No to raczej, jeśli już, Chazarka zmieszana ze słowianami. Semitów to teraz na południu wycinają w pień AshkeNAZI.

A ja tam i tak wolę niezbite dowody. Na przykład.

Michael Chertoff - szef Homeland Security
Ben Bernanke - szef FED

Łubianka i druk dolara. Czyż to nie piękne? Rządzą swiatem.

W takich klarownych przypadkach nawet na wikipedii nie wyprą się pochodzenia. Nie maćmy tego Moniką Olejnik, ktora najpewniej jest tylko szebes gojką. Na szabes gojach Żydzi opierają wpływy. Choć przyznam, że w Polsce doszło do ogromnej kamuflacji i masowych zmian nazwisk, wiec trudno juz wyrokować. Pochodzenie wypływa na malo powaznych stronach, ewentualnie z IPN, a IPN się tępi, jego historyków marginalizuje.

[ Dodano: 04 Gru 2007 07:43 ]
A szabesgoja kwaczyńskiego niech obrażają, bo to gorzej niż jawny wróg. To zdrajca.

BIBULA.COM > POLSKA

Czy Polska miała być "Ambasadorem Izraela" w Europie?

Ciekawy i nie wiadomo czemu przeoczony przez główne media tekst, opublikowany został 6 lutego br. przez żydowską agencję JTA. Tekst, zatytułowany Kto jest najlepszym przyjacielem Izraela? Odpowiedź jest zaskakująca: Polska! , pióra Tad (Tadeusza?) Taube, urodzononego w Polsce żydowskiego biznesmena, mieszkającego w San Francisco, napisany został jeszcze przed wizytą prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Waszyngtonie i jest dosyć typową opinią człowieka, dla którego koegzystencja takich słów jak "Polak" i "antysemityzm" jest czymś naturalnym, ale który próbuje spojrzeć na Polskę ze strony globalnych interesów żydowskich i izraelskich. A te, jak okazuje się, są dzisiaj zbieżne.

"Polska" - pisze Tad Taube - "kraj, który tak wielu Żydów uwielbia nienawidzić - od samego momentu upadku komunizmu prowadzi stabilną pro-amerykańską i pro-izraelską politykę. To właśnie, wraz z ekonomicznym liberalizmem, jest jedynym niezmiennym obrazem polskiej polityki, która zmienia się pod wpływem nastrojów społeczeństwa. W ostatnich wyborach Polacy zagłosowali na konserwatywną, nacjonalistyczną i mocno pro-katolicką partię, z powiązaniami z prawicą. A mimo tego, zwycięski kandydat prezydencki, Lech Kaczyński, porównał siebie do Ariela Sharona - prawdopodobnie jako jedyny europejski lider do tej pory."
"Ta deklaracja Kaczyńskiego, nie jest jednak zaskoczeniem. Poprzednio, jako prezydent Warszawy, przyczynił się on do przeznaczenia z miejskiej kasy funduszy na budowę Muzeum Historii Żydów, które ma stać się największym muzeum żydowskim na kontynencie europejskim. Zawiązał on również ścisłą współpracę pomiędzy miastami: Warszawą i Tel-Avivem."
"Jego kraj ma swoje wojska w Iraku, ma ścisłe powiązania militarne z Izraelem."
"Kaczyński, jako minister sprawiedliwości w poprzednim konserwatywnym rządzie, był zdecydowany w pełnym ukazaniu masakry w Jedwabnem, gdzie społeczność polskich chrześcijan zamordowała swoich żydowskich sąsiadów."
"Wydaje się, że administracja Kaczyńskiego będzie kontynuowała politykę poprzednich post-komunistycznych rządów w Polsce."
"Handlowe i kulturalne związki z Izraelem rozwijają się (inwestycje Izraela w Polsce sięgają dzisiaj 2 miliardy dolarów), wymiana młodzieży trwa."
"Dzisiaj polska armia kupuje izraelskie pociski Spike i utrzymywane są ścisłe kontakty na polu bezpieczeństwa. Jakkolwiek nadzieje niektórych polityków izraelskich, że Polska po przystąpieniu do Unii Europejskiej w 2004 roku stanie się "Izraelskim ambasadorem" w Europie, były zbyt optymistyczne, to oświadczenie polskiego ambasadora w Izraelu potępiającego palestyński terror sprowokowało niezadowolenie europejskich kolegów."
"Tak, Żydzi mają wiele powodów aby myśleć gorzko o tej Polsce jaką była, i w związku z tym nie wierzyć jej dzisiaj: w Polsce niezaprzeczalnie istnieje społeczny klimat antysemityzmu, ale nawet miejscowi Żydzi mówią, że czują się bezpieczniej chodzić w jarmułce po ulicach Warszawy niż Paryża."

Proszę zwrócić uwagę na pozytywną ocenę prezydenta Lecha Kaczyńskiego wyrażoną w tekście. Oczywiście, przy całej naszej nadziei na odnowę Polski pod prezydenturą Lecha Kaczyńskiego, nie wolno nam zapomnieć roli Lecha Kaczyńskiego-Ministra Sprawiedliwości, który swoją haniebną decyzją przerwał ekshumację grobów w Jedwabnem, co uniemożliwiło poznanie całej prawdy o tej zbrodni. W wyniku tej właśnie decyzji, dziś swobodnie operuje się na świecie argumentem o "Polakach mordujących swoich sąsiadów".

Z niepokojem należy też odbierać stwierdzenia o nadziejach izraelskich polityków o stworzeniu z Polski konia trojańskiego - "Izraelskiego ambasadora w Europie". Nawet jeśli próby stworzenia takiego układu nie zrealizowały się w pełni, to jednak z pewnością były dokonywane i należy im się dokładnie przyjrzeć. Musimy poznać szczegóły i dowiedzieć się KTO próbował uzależnić Polskę od izraelskich wpływów.

Jeśli Żydzi uznają sobie za swoje niezbywalne prawo nieprzychylnie patrzeć na Polskę i nie wierzyć nam, to i tym bardziej Polska i Polacy powinni mieć prawo do niezależnej oceny działań Izraela, włącznie z odnoszeniem się z wielką rezerwą do ich zalotów ekonomicznych, które - jak pokazują liczne przypadki na świecie - niosą za sobą zbyt wielki ładunek uzależnienia czy wręcz wrogiej a nawet szpiegowskiej działalności.

Czy obecny Prezydent będzie w stanie, a może ważniejsze: będzie chciał pełnej niezależności Polski od obcych wpływów i interesów - pokaże czas. Póki co, ocena politycznych sygnałów z dotychczasowej działalności, czy to jako Ministra Sprawiedliwości, czy Prezydenta Warszawy, nie zawsze jest w pełni jasna.

Lech Maziakowski
30 marca 2006 | Washington, DC | www.bibula.com
nowlasnie

Postprzez Blue Angel » 04 gru 2007 21:41

JURek napisał(a):(...) W Polsce każdy kto wyrasta ponad przeciętność, staje się Żydem. .

Dlaczego?
Blue Angel

Postprzez HUBAL » 04 gru 2007 22:43

JURek napisał(a):
nowlasnie napisał(a):Olejnik jest Żydówką?
Pan tego nie wiedział? W Polsce każdy kto wyrasta ponad przeciętność, staje się Żydem. Jeżeli więc kiedyś Pan coś osiągnie, też zostanie Żydem. A nie daj boże, żeby jeszcze powiedzieli o tym w TV.

Elken nie odjezdaj od tematu

..pewnie salcie wygladasz podobnie a do tego z "wackiem" :)))

Prosze zwrocic uwage na jej semicki ,zydowski wyglad zewnetrzny, wrecz typowy dla zydow i ich rasy-czarne wlosy -zawsze ufarbowane na blond,duzy nos.ostre rysy twarzy,zydowska fizjonomie.Prosze ja sobie wyobrazic bez kamuflazu w czarnych jak smola wlosach ,te zydowskie rysy tarzy-wygladalaby jak Arabka,Turczynka nie ublizajac tym nacja i calym szacunkiem dla nich.Wszystko wskazuje na to ,ze pozostala jej tylko karierka w zydowskich mediach
HUBAL

Postprzez Paweł » 05 gru 2007 17:28

nowlasnie napisał(a):A szabesgoja kwaczyńskiego niech obrażają, bo to gorzej niż jawny wróg. To zdrajca.

Jest Pan pewien na 100%? Bush w 89r. przyjeżdżał do Polski namawiać władze Solidarności, by poparła Jaruzelskiego w wyborach na prezydenta, co pokazuje z jakimi potężnymi naciskami próby bycia suwerennym spotykały się w świecie zachodnim. StM pisał o tym oczywiście - "po co tworzyć nową agenturę, skoro tu wszyscy znani, jeszcze pomągą w biznesie..." (sens)
To być może lepszą analizą -zamiast pisać 'zdrajcy'- byłoby powiedzieć, że K2 robili i robią, co mogą lub jak potrafią najlepiej lub też że są nieudacznikami... Ja znam różnych "ludzi" z czerwoną przeszłością, którzy z taką szewską pasją o K2 mówią, że trudno mi uwierzyć, żeby K2 byli z nimi po jedenj stronie barykady.
Paweł

Postprzez konserwatystka1 » 05 gru 2007 20:28

Znam takich, którzy w jeszcze w 91 tak mówili o wałęsie.
konserwatystka1

Postprzez Paweł » 05 gru 2007 20:33

konserwatystka1 napisał(a):Znam takich, którzy w jeszcze w 91 tak mówili o wałęsie.

Ma Pani na myśli czerwonych?
Paweł

Postprzez Paweł » 05 gru 2007 21:10

Pani konserwatystko, sporo żyje byłych pzprowców-szaraczków - jest jeden taki nawet u mnie w rodzinie od strony żony. Budowali socjalizm, działali, na pochody 1 maja latali, a jak przyszedł kochany Balcerowicz, to jak reszta zwykłych ludzi zostali z figą. Ci to już kompletnie plotą od rzeczy. Nie miałem na myśli takich czerwonych :).

Pozdrawiam
P.
Paweł

Postprzez konserwatystka1 » 05 gru 2007 21:42

Mam na myśli takich, którzy nie widzą gdzie stoi barykada.

Pozdrawiam.
konserwatystka1

Postprzez pasciuch » 05 gru 2007 23:47

JURek napisał(a): W Polsce każdy kto wyrasta ponad przeciętność, staje się Żydem.

...to olejnik jest ponadprzeciętna?
w czym?
...wulgarna uroda a zamiast inteligencji koszarowe chamstwo...
pasciuch

Postprzez HUBAL » 06 gru 2007 12:58

JURek napisał(a):
pasciuch napisał(a):
JURek napisał(a): W Polsce każdy kto wyrasta ponad przeciętność, staje się Żydem.

w czym?
Ile osób z Pana otoczenia zna "cała Polska"? Ile z nich występuje w mediach i jest rozpoznawalna na ulicy? Czy jest choć jedno forum, na którym poświęca się im tyle uwagi, co Monice Olejnik?
Jeżeli nie znajdzie Pan takich osób wokół siebie, to można przyjąć, że niczym nie wyróżniają się z ogółu. Czyli w przeciwieństwie do Pani Olejnik są przeciętne.

Uwaga na temat jej urody jest co najmniej nie na miejscu. Zroumiałabym, gdyby wypowiedziała je inna kobieta, która zawsze gotowa znaleźć u drugiej jakiś mankament. Ale Pan? Bardzo dziwnym obyczajom Pan hołduje. Za moich czasów kobiety w Polsce cieszyły się większym szacunkiem, choć były to siermiężne czasy gomułkowszczyzny.

..zydowski kamuflaz pod slowianska rase do tego nazwisko na ski i gotowe.
...Ghhronkiewicz ubrana w siermiege wygladala by jak prawdziwa "slowianka"
HUBAL

Postprzez HUBAL » 06 gru 2007 17:13

JURek napisał(a):
HUBAL napisał(a):..zydowski kamuflaz pod slowianska rase do tego nazwisko na ski i gotowe. ...Ghhronkiewicz ubrana w siermiege wygladala by jak prawdziwa "slowianka"
Towarzyszu generale, nie przypinajcie łatek bliźnim, bo na aryjczyka też nie wyglądacie.
Wzrost mniej niż pośledni, śniada cera i mongoidalne rysy twarzy. Takoż i sierść czarna was porasta. Moglibyście bez charateryzacji zagrać Żyda w fimie Spielberga. O czym więc mowa?

Pedale JURek

Znamy tu wszyscy twoje zydolenie nic nowego nie wnosisz !
HUBAL

Postprzez Paweł » 07 gru 2007 15:11

konserwatystka1 napisał(a):Mam na myśli takich, którzy nie widzą gdzie stoi barykada.
Pozdrawiam.

Myślałem o tym, co Pani napisała powyżej przez ostatnie kilka dni... Zapewniam Panią, że nie jestem czerwony. Chyba, że ze wstydu... Byłem i chyba nadal jestem naiwny. Ale uczę się na szczęście. Mam nadzieję, że ten rodzaj nauki nie będzie trwać wiecznie...
Pozdrawiam.
Paweł

Postprzez Grzegorz Rossa. » 07 gru 2007 18:11

JURek napisał(a):
pasciuch napisał(a):

w czym?
Ile osób z Pana otoczenia zna "cała Polska"? Ile z nich występuje w mediach i jest rozpoznawalna na ulicy? Czy jest choć jedno forum, na którym poświęca się im tyle uwagi, co Monice Olejnik?
Elektroda i Mandaryna są Żydówkami?

[ Dodano: 7 Grudzień 2007, 17:15 ]
JURek napisał(a):
HUBAL napisał(a):..zydowski kamuflaz pod slowianska rase do tego nazwisko na ski i gotowe. ...Ghhronkiewicz ubrana w siermiege wygladala by jak prawdziwa "slowianka"
mongoidalne rysy twarzy
Zespół Downa. Niech Pani nie robi za Szczykę Zimierę bis.
Grzegorz Rossa.

Postprzez konserwatystka1 » 07 gru 2007 22:23

Panie Pawle, proszę przeczytać swój post pod którym się podpisałam. Nie miałam na myśli Pana lecz tych, o których Pan pisał.

Pozdrawiam.
konserwatystka1

Postprzez Paweł » 07 gru 2007 22:35

Uff... Kamień z serca.
Prawdę mówiąc, ja nie wiem co mam myśleć o K2. Wiele oczywiście nie wiemy, co tam się na najwyższych szczeblach międzynarodowych rozgrywa. Nienawiść pewnych ludzi do K2 utwierdza mnie w tym co napisałem, z drugiej strony, rozumiem głosy krytyczne, itd itd... Ja tego nie rozumiem, gubię się.

Pozdrawiam.
Paweł

Postprzez konserwatystka1 » 07 gru 2007 23:06

Wspominając mój stosunek do wałęsy od początku jego kariery politycznej wiem, że nie należy przywiązywać się do ludzi lecz do idei.
Jeśli spojrzeć na działalność panów Kaczyńskich to widać zbyt wiele rozbieżności w tym co mówili a tym co robili. Zbyt wiele.
konserwatystka1

Postprzez nowlasnie » 08 gru 2007 07:20

Do tematu

Nasz Dziennik: Audycje Moniki Olejnik zaprzeczeniem obiektywizmu

a wracając do zejścia z temat

W rozmowach prywatnych Kaczyńskich generalnie broniłem, zwłaszcza w obliczu medialnej nagonki. Lepszy PIS niż PO. O ich krypto-filo-żydowskości warto jednak wiedzieć, żeby dokonywać świadomych wyborów i ocen.
nowlasnie

Następna strona

Powrót do Po godzinach :-)