Czy w Polsce jest wolnosc slowa?

Regulamin, netykieta, porady, komunikaty.
Wasze pomysły, komentarze i propozycje, zgłoszenia błędów.

Czy w Polsce jest wolnosc slowa?

Postprzez mariusz jhb » 18 paź 2006 04:33

Mam pytanie do admistratorow i forumowiczow.
Moim zdaniem w Polskiej Konstytucji jest sprzecznosc .
Mamy wolnosc slowa , ale z drugiej strony jest zapis o antysemityzmie i rasizmie. Wiem , ze podobne zasady prawne sa w jewropie i tak na przyklad znane sa przypadki z Angli, Francji, Szwecji, Holandii, ze ludzie poszli siedziec za swoje posty. Ostatnio poszedl do wiezienia w Kanadzie nasz rodak Winnicki za post na VNN forum w USA.
Resztki wolnosci slowa jeszcze zostaly w USA , ale ADL robi wszystko , zeby i to zniszczyc.

Jestem swiecie przekonany , za ADL bacznie sledzi wszystkie wypowiedzi, tylko po to zeby zniszczyc SM.
Czu moderatorzy biora to pod uwage?

1. Czy mozna pisac dowolnie o zydach , gdy to jest zgodne z prawda?
2. Czy mozna pisac dowolnie o murzynach i innych bastardach , gdy to jest zgodne z prawda?
3. Czy mozna nawolywac do wstrzymania imigracji do Polski?
4. Czy mozna krytykowac dewiacje?
5. Czy mozna pisac o eugenic, rasach itd?
Google w Niemczech, Angli i Francji blokuje pewne strony.
Czy w Polsce jest to samo?
Mariusz
mariusz jhb

Postprzez Daniel » 19 paź 2006 21:39

circ napisał(a):Czy administracja forum zna dane osobowe moderatorów?
Czy od moderatora nie powinno się wymagać zaświadczenia z IPN-u?....skoro ma dostęp do naszych danych, czy nie powinnien być jakoś wylegitymowany?

Jedyne dane do których mają dostęp moderatorzy to adres e-mail, więc nie ma się czego obawiać. Poza tym moderatorzy na tym forum nie są dobierani przypadkowo, ani też nie zagłaszają się do moderacji sami. Każdy z moderatorów jest wybrany osobiście przez Administratora i pozostaje z nim w stałym kontakcie.
Daniel
Administrator

Postprzez Michał » 20 paź 2006 07:44

A jakie to dane masz na myśli circ?
IP? to moderator chyba widzi; hasło do profilu? - zakodowane w bazie więc nikt nie odczyta (nie sądzę nawet żeby moderator dostawał dostęp do bazy bo niby po co)

reszta zależy przecież od tego co podasz w Twoim profilu
Michał

Postprzez szczekan » 22 paź 2006 01:00

Nocne paranoje czy ignorancja w sprawach funkcjonowania internetu? Nieważne. Istotne jest to, że ktoś powiązany ze służbami prawdziwe konfitury zgarnie u dostawcy internetu. Stamtąd dowie się nie tylko tego, czy ktoś bierze udział w dyskusji na tym forum, ale będzie też w stanie prześledzić wszystkie połączenia jakie są wykonywane przez użytkownika. Circ wprawdzie jest to obojętne - najwyżej zginie za prawdę - ale dla tych, dla których jest to nowość może być to istotna informacja. Można korzystać z anonimizerów, można korzystac z proxy. Szczegółowych informacji udzieli google.
szczekan

Postprzez szczekan » 22 paź 2006 06:39

Nie muszę pytać maca, żeby wiedzieć że sieć daje ułudę anonimowości, jednak nie jest tak, że z netu można wyłowić "każdą informację". Nie wiem jakie wątpliwości miałoby rozwiać moje zdjęcie - czyżbyś chciała potwierdzić swoje podejrzenia co do tego, że moim ojcem jest H.G Giger?:)
szczekan

Postprzez szczekan » 22 paź 2006 11:56

Może jestem? Może mam na czole? A jeśli nie mam na czole to może mam kod pasowy na ramieniu? Albo mikroprocesor wszczepiony w karku? A może jak moderator powinienem powtórzyć wyczyn posła Kursiego przed posłami LPR?

Co może Echelon? No mniej więcej tyle, co Lemowski zbój Gębon:
"...czytał o tym, jak się wije arlebardzkie wiją i że córka króla Petrycego z Labaudii zwała się Garbunda, i co jadł na drugie śniadanie Fryderyk II, król bladawców, nim wojnę wypowiedział Gwendolinom, i ile powłok elektronowych liczyłby sobie atom termionolium, gdyby taki pierwiastek był możliwy, i jakie są wymiary dziurki tylnej małego ptaszka, zwanego kurkucielem, którego na swych rozamforach malują Marłajowie Wabędzcy, jak również o trzech smakach poliwonnych szlamu oceanicznego na Wodocji Przyzrocznej, i o kwiatku Łubuduku, który myśliwych staromalfandzkich wali siarczyście na odlew, świtem wzruszony, i jak wyprowadzić wzór na dostawę kąta podstawy wieloboku, ikoseadrem zwanego, i kto był jubilerem Fafucjusza, rzeźnika mańkuta Buwantów, i ile pism filatelistycznych będzie wychodziło w roku siedemdziesięciotysięcznym na Morkonaucji, i gdzie znajduje się trupek Cybrycji Kraśnopiętej, którą gwoździem przebił po pijanemu niejaki Malkonder, i czym się różni Maciąg od Naciągu, a także kto ma najmniejszą w Kosmosie pielownicę wzdłużną i dlaczego pchły smoczkotyłkie mchu jeść nie chcą, i na czym polega gra zwana Balansyer Zadni Ściągany, i ile było ziarenek lwichwostu w tej kupce, co ją Abrukwian Polistny nogą trącił, kiedy się pośliznął na ósmym kilometrze szosy albacjerskiej w Dolinie Wzduchów Szedziwych - i pomału diabli go zaczynali brać, bo już mu świtało, że wszystkie owe całkiem prawdziwe i ze wszech miar sensowne informacje zupełnie nie są mu potrzebne, gdyż robił się z tego groch z kapustą, od którego głowa pękała, a nogi drżały...."
(posłużyłem się fragmentem, całość znakomitości tutaj:
http://www.mlm.ru/users/lib/pl_stanisla ... eriada.htm)
szczekan

Postprzez Libero » 23 paź 2006 09:26

circ napisał(a):Lem. Talmudyczny umysł wpatrzony w szczegóły.

Ech... i to napisała artystycznie i filozoficznie wrażliwa istota?
Ależ ten robal musi żreć ją od środka...
Libero

Powrót do O forum i stronie