Swiat bez raka

Wydarzenia, ludzie, opinie, komentarze.

Swiat bez raka

Postprzez Goska » 27 paź 2009 14:53

Obejrzenie tego filmu moze uratowac od okrutnej smierci twoje dziecko, wspolmalozonka, czlonka rodziny lub znajomego.
Ksiazka pod tym samym tytulem jest duzo bogatsza w tresc ale film wyczerpuje wystarczajaco temat.

Mowiac krotko istnieje witamina (B 17) ktora blokuje z..owska mafia farmaceltyczna.
Wystepuje ona glownie w pestkach jablka, moreli, brzoskwini i wielu innych (tez gorzkie migdaly, niepasteryzowane).
Ten gorzki smak to wlasnie ona!
Witamina B 17 niszczy komorki rakowe!

Ale nie mozna opatentowac bo wystepuje naturalnie wiec ludzi sie promieniuje i szprycuje chemia co ich w zasadzie “dobija” fizycznie i finansowo (czesto majatek paru pokolen).
A westarczyloby jesc pestki z jablek lub gorzkie (niepasteryzowane oczywiscie) migdaly.

Ale kto to wiedzial? I jakie to banalne? Az nierealne!

KONIECZNE JEST ZAPOZNANIE SIE ZE WSZYSTKIMI 6 ODCINKAMI.

YouTube - Edward Griffin - Swiat Bez Raka 1/6

http://www.youtube.com/watch?v=zh1ZK-Oa ... r_embedded

YouTube - Edward Griffin - Swiat Bez Raka 2/6

http://www.youtube.com/watch?v=6C-FSqdR ... re=related

BARDZO DOBRA PREZENTACJA - ALE MUSIMY PAMIETAC, ZE TO JEST TYLKO POLOWA SUKCESU UZYWANIA B-17.
DRUGA POLOWA JEST W SPIRITUALNO - EMOCJONALNYM ZACHOWANIU SIE LUDZI I ICH OTOCZENIA. JEST TO PRZYCZYNA, ZE NIE WSZYSCY MOGA OSIAGNAC TE SAME REZULTATY Z UZYWANIA B-17.

DDD
MD
Goska

Re: Swiat bez raka

Postprzez Citizen » 27 paź 2009 15:25

Chodzi o związek spotykany w migdałach (szeczególnie tych gorzkich) ale także pestkach (wnętrzach pestek) śliwek, wiśni itp. Przy czym pestki owe zawierają śladowe ilości trucizny, ale z tego co wiem są to tak niewielkie dawki że można to pominąć.

Przy okazji antyrakowo działają:

kiełki i młode pędy brokuł
kurkuma i pochodne (curry)
kukurydza zawiera antyutleniacz też hamujący rozwój pewnych rodzajów komórek nowotworowych

Pozatym marihuana, która wykazuje cechy leku antyrakowego, jest to najskuteczniej eliminowane przez mafie rządowe lekarstwo na raka i szereg innych groźnych chorób. więcej o tym tu: viewtopic.php?f=4&t=13942&p=202062&hilit=thc#p202062
Citizen

Postprzez Igor Zamorski » 27 paź 2009 15:39

Całe życie pożerałem ten miąższ z pestki z brzoskwini. Zawsze mówiono mi że tam jest "kwas pruski" i że od tego umrę. Jako że nigdy nie byłem grzecznym dzieckiem to nikogo nie słuchałem i te" pestki" żarłem. Tak jak i inne niezależne umysłowo dzieci. Przyznam się że żrę je i dziś razem z moimi dziećmi.
A tak swoją drogą; od dawien dawna gdy człowiek zjadł już wszystkie owoce przed zimą bo nie potrafił ich jeszcze poza suszeniem przechowywać - to pogardził nasionami? Nie , zjadał je ponieważ przechowują się znakomicie a podczas zimy stanowią doskonały zapas mikroelementów no i dobroczynnych tłuszczów oczywiście. O orzechach nie wspomnę.
Igor Zamorski

Postprzez Igor Zamorski » 27 paź 2009 17:13

Z tego linku można dowiedzieć się kiedy i dlaczego konopia została zdelegalizowana.
http://www.youtube.com/watch?v=mtuPJsw_ydo
http://www.youtube.com/watch?v=mnYFBpZI ... FC&index=0
Od siebie dodam , że magnat prasowy Heast "przy okazji " właściciel lasów - nieżle się obłowił na tej delegalizacji.
Porównanie momentu delegalizacji ze średnią życia ma się nijak ponieważ średnia życia wydłużyła się znacznie wcześniej.
Średnia długość życia jest wypadkową wielu czynników. Tu skupiłbym sie raczej na rodzajem chorób cywilizacyjnych oraz ich śmiertelnością.
Ważną sprawą ( przynajmniej dla mnie ) jest także prócz długości życia także jego jakość.
Ilość zachorowań na raka rośnie w zastraszającym tempie. Medycyna konwencjonalna ma do zaoferowania niewiele. Za to do zabraniania znacznie więcej. Bez względu na efekty.
W trudnych chwilach musimy pomagać sobie sami. Sami na wzajem.
Igor Zamorski

Postprzez noxon » 27 paź 2009 17:51

Oczywiście jakżeby inaczej, gupek Sandoval musi skrytykować metodę. Skąd ja wiedziałem że tak bedzie, czyżby moja metoda przewidywania co do tego jest kompromitacją skoro się sprawdza?

Panie Sandoval niech się pan nie wysila ze swoim głupimi postami, otóż tak się składa że średnia wieku wcale się nie wydłużyła. Dzisiaj bardzo dużo ludzi umiera w młodym wieku, niech pan ogląda TV co chwila zbierają na jakieś chore dziecko tysiace dolarów, setki tysięcy bo potrzebuje lekarstw do życia. Nikomu nie życzę aby go to w życiu spotkało ale nie da się ukryć że życie dzisiaj z tzw. zdobyc zami medycyny jest dzisiaj utrapieniem wielu. I można tak wyliczać bez końca te "plusy dodatnie postępu". Kto ma rozum ten wie że medycyna jest chora. Wystarczy sięgnąć do prac i badań w przeciągu ostatnich 100 lat gdzie widać jasno że medycyna się myli. A dzisiajsza medycyna to FARMAKARTELE które doją kasę z głupich pacjentów wierzących że aby być zdrowym trzeba wrzucać w siebie sztuczne śmiecie z odpadó∑ chemicznych za grubą kasę. Otóż wiedzcie państwo że NATURA (jeżeli ktoś nie lubi Boga) się nie pomyliła tak jak się nie pomyliła że raz świeci słońce a raz jest ciemno, że ryby pływają a ptaki fruwają.

Jeżeli ktoś nie wierzy że medycyna dzisiajesza to oszustwo to niech zrozumie że przemysł farmaceutyczny na świecei ma zarobki większe niż wszystkie inne gałęzie przemysłu razem wzięte prócz oczywiście przemysłu wojennego bo WOJNA TRW i fabryki nie przestają produkować najnowszych typów narzędzi do zabijania. Tak więc jasne jest już dla niektó®ych na czym najwięcej zarabia się, na krzywdzie innych, na ich śmierci.
noxon

Postprzez konserwatystka1 » 27 paź 2009 22:32

Argumentów można sobie wytaczać wiele i różnistych ale..
..ale nigdy nie było tak wielu zachorowań na raka wśród dzieci..nigdy.
wiem to od lekarza pracujacego w Centrum Onkologii..

Pycha jest przyczyną.. pycha wiedzy nauczonej..

Facet na ulicy mnie pyta.. proszę pani, będzie dzisiaj padać?? bo nie obejrzałem wczoraj prognozy?
konserwatystka1

Postprzez Citizen » 27 paź 2009 22:38

Przypomniałem sobie że kolejnym środkiem antyrakowym o podobnym mechaniźmie działania do THC, jest likopen, czerwony pigent dający mni barwę pomidorom.

Jeszcze inną substancją o działaniu przeciwnowotworowym jest kapsaicyna również i ona likwiduje komórki rakowe w podobny sposób jak THC czy likopen. Występuje w papryczkach (chili) i jest odpowiedzialna za piekący smak. W nadmiarze podobno jest w stanie uszkadzać wątrobe, ale wydaje mi się że trudno jest ją przedawkować, polska kuchnia nie jest kuchnią gdzie stosuje się ostre przyprawy często. Co innego np kuchnia węgierska.
Citizen

Postprzez konserwatystka1 » 27 paź 2009 23:59

Tak, biorę pod uwagę wiekszą wykrywalność ale to dotyczy ludzi starszych, mieszkańcow wsi i małych miasteczek. W przypadku dzieci wykrywalność zawsze była duża. Ta obserwacja dotyczy ostatnich 20 kilku lat. I tu dostęp do lekarza i trafna diagnoza aż tak bardzo się nie zmieniły.
Zmiana trybu życia.. niestety na gorsze jest kolosalna. To, że Pan zdrowo się odżywia to żaden argument. Proszę iść w sobotę do reala lub innego tesco.. to co ludzie mają w wózkach to jest zgroza..
Lekarze.. większość.. nie mają lub nie chcą mieć pojęcia o profilaktyce i o leczeniu naturalnym.. o dietach.. o medycynie chińskiej. Otoczeni przez lobby farmaceutyczne stracili poczucie przyzwoitości. Karmią ludzi chemią do bólu... dosłownie. Na wszystko..
Szkoda słów..
konserwatystka1

Postprzez noxon » 28 paź 2009 01:16

Przyjemny napisał(a):No jak normalny człowiek moze pisać takie bzdury ??? !!
Wbrew wszelkim danym, wbrew statystykom i badaniom demograficznym.

Kiedyś, to przecież jest jasne, małżeństwo miało, powiedzmy siedmioro dzieci, z czego trójka umierała w dzieciństwie.
Dzisiaj, jednak nie jest tak częste, by umierało dziecko.
Wystarczy poczytać literaturę. Po wakacjach, do szkoły potrafiło wrócić o dwoje dzieci mniej. Bo one zmarły.

Dziś to, na szczęście, sytuacje nieczęste.

O właśnie, dobrze powiedziane jak możesz pisać takie bzdury? Normalny człowiek takich bzdur nie napisze to piszą psychopaci!

Dzieci kiedyś umierały owszem, ale kiedyś dzieci nie były szczepione, wsadzane w inkubatory, operowane w 1 tygodniu życia, nie p odawało sięe im tlenu, lekarstw, kroplówek itd.

Takie gadanie to mozesz sobie uprawiać w KP i ze swoimi koleżkami bezmózgowcami (vide Sandoval).

Teraz kolejna rzecz, ludzie wychowani mający dzisiaj po 100 lat nie byli szczepieni! Nie byli traktowani wszelkimi "zdobyczami" cywilizacji. Owszem umierała część dzieci ale nie na raka i nie chorowały na porażenia mózgowe itp. i nie w takiej ilości. Co z tego że dzisiaj potrafi medycyna uratować dieci przed zakażeniami skoro funduje wielu ludziom życie kalek które muszą być utrzymywane przez podatników?

Poza tym co do umieralności to i tak nie wiemy tak naprawdę jak to dzisiaj jest ponieważ dawniej nie było spędzania płodów na taką skalę przemysłową jak dzisiaj. Nie było pigułek, hormonów i innych narzędzi wczesnego mordowania nienarodzonych. Do tego to własnie te śmiecie przyczyniają się że później kobiety rodzą dzieci chore. Także pocałuj się w Dę psychopato bo dzisiaj pewnie umiera więcej dzieci niż kiedyś i mozesz sobie truć swoje kłamstwa a i tak nie masz racji.

Poza tym co do chorób i medycyny to sprawdź sobie ile ludzi umiera rocznie na gruźlice, która przecież została opanowana dzięki nowoczesnym metodom ;)
noxon

Postprzez noxon » 28 paź 2009 01:48

Narąbane trzeba mieć żeby statystyki brać za prawdę. Ale powtarzam nie dziwi mnie to wcale ponieważ psychopaci tak mają. Normalny człowiek, myślący nigdy nie powtórzy takich bzdur.

Można oczywiście upierać się że np. bez medycyny te chore noworodki nie miałyby szansy przeżycia. Więc umierając wcześnie nawet jeszcze obniżają statystyki! Ale to są tylko pozory.

Można oczywiście podejmować inne wątki, przecież medycyna ratuje życie ludziom po wypadkach i bez pomocy medycyny często ludzie nie mieliby szansy przeżycia. Owszem owszem ale to nie jest tak że medycyna w każdym przypadku jest w stanie poradzić a więc nie jest żadnym zbawieniem.

Ogólnie rzecz biorąc liczy się profilaktyka zdrowia i medycyna nie ma tu nic do rzeczy. Sprawę odgrywa tutaj higiena i dostęp do żywności w krajach cywilizowanych ale to jest tylko częściowe wytłumaczenie tego np. że dzisiaj nie występują takie sytuacje jak dawniej. Natomiast jak podaje WHO wbrew temu że mamy paszy pod dostatkiem to wciąż występują niedobory! i to jest główna przyczyna chorób. Tylko 15% ludności świata jest odpowiednio odzywionych, nie nażartych po uszy jak ten koleś co go wkleiła circ, bo to był właśnie przykład na to jak ludzie dzisiaj są chorzy.
noxon

Postprzez Goska » 28 paź 2009 05:03

Ja od zawsze jadlam pestki jablka. Obieralam je sobie zebami ze skorki i jadlam kazda pestke. Zawsze jadlam przynajmniej jedno jablko dziennie z pestkami. Robilam to od dziecinstwa instyktownie. Kiedys w Polsce sie mowilo, ze pestki jablek wplywaja bardzo dobrze na serce. Nie wolno jednak jesc skorek, ktore sa na tych pestkach. Kiedys w Polsce sprzedawano nawet pestki jablek i ludzie jedli je czasem razem ze skorka. W kazdym razie dzisiaj mam 58 lat i krew mam na razie zdrowa. Serce tez. O tym, ze w pestkach jablek jest witamina B17, ktora niszczy komorki rakowe dowiedzialam sie dopiero z powyzszego artykulu. Pestki z jablek sa cudowne !!! Mnie bardzo smakuja.
Goska

Postprzez Citizen » 28 paź 2009 13:01

Igor Zamorski napisał(a):Z tego linku można dowiedzieć się kiedy i dlaczego konopia została zdelegalizowana.
http://www.youtube.com/watch?v=mtuPJsw_ydo
http://www.youtube.com/watch?v=mnYFBpZI ... FC&index=0

Za te linki bardzo Panu dziękuję! Znakomity jest ten kanał Planette, tak dobry że wyrugowali go z telewizji kablowych..
Citizen

Postprzez noxon » 28 paź 2009 20:02

sandoval napisał(a):Osobowość paranoidalna dotyczy m.in. braci mniejszych, a w szczególność Jaro.

Czy w odpowiedzi mam zacytować jakieś dzieło? Np. Nietzsechego albo Marksa. Bo naprawdę nie wiem. A może jakieś mądrości "ałtoryteta większego" tego co gada w języku kozim i wyjeżdża z Polski ale jakoś nie może?

I zapomniałeś w ferworze zajmowania się wyjaśnieniami mój drogi schizoidalny kolego wymienić że osoby takie są ksenofobami. Zeby nie wspomnieć o zoologicznym antysemityzmie.
noxon

Postprzez Citizen » 28 paź 2009 22:15

http://fakty.interia.pl/nauka/news/curr ... ka,1388872

Środa, 28 października (14:17)

Naukowcy znaleźli potencjalny lek na raka - curry. Odkryli, że molekuły znajdujące się w tej indyjskiej przyprawie potrafią zabić komórki nowotworowe w ciągu 24 godzin. O odkryciu irlandzkich naukowców czytamy w dzisiejszym internetowym wydaniu "The Sun".
Citizen

Postprzez noxon » 29 paź 2009 00:49

Paranoicy jacyś ci naukowcy. A swoją drogą dziwne dlatego że podążąją drogą innych paranoików co to zamiast ciąć, rąbać i wyrzucać do wora próbują wmówić ludziom że raka można leczyć przy pomocy jakiegoś zioła.
noxon

Postprzez noxon » 29 paź 2009 02:36

A kolega paranoik co tak słabo, pary brakuje?

Oj coś mnie się wydaje że niedługo będą odwiedziny paranoików w kitlach, tym razem bardzo szybko tak jak przewidywałem niedawno.
noxon

Postprzez konserwatystka1 » 30 paź 2009 22:48

Curry bardzo dobre do kury i do wszystkiego z kury.. do jajek i ..też
do ryżu..do makaronu..

Co do lekarzy natomiast.. w tym względzie to powiem..
..prawie.. nie ma..
gdziesik się zapodziali..
Ale paru znam.. super są..
konserwatystka1

Postprzez zapinio » 31 paź 2009 11:38

Na szczęście bardzo lubię i nienajgorzej potrafię robić.
400 g piersi z kurczaka
600 g papryki słodkiej czerwonej, trochę cebuli i innych warzyw wg upodobania.
50 g pasty curry (najlepiej żółtej...czerwona ostrzejsza, zielona...dla koneserów i ostra jak diabli więc ostrożnie)
500 ml mleczka kokosowego.
Zagotować mleko kokosowe z pastą curry, do gotującego włożyć pokrojonego w kostkę kurczaka.
Gotować 20 min na małym ogniu.
Dodać warzywa (może też być mrożonka...najlepiej leczo Hortexu).
Gotować 20-25 minut.
Przezd podaniem ( z ryżem) dodać do miseczek z curry zimnego mleka lub jogurtu.
Wymieszać.
Jeść.
Palce lizać.
zapinio
Moderator

Postprzez Michał5 » 31 paź 2009 11:43

Generalnie mozna kurkumą wszystko złocić, byle z pieprzem
Łyżeczka mielonego świeżo , na opakowanie.
Z dobrą musztardą i oliwą baza do świetnych sosów.
Michał5

Postprzez konserwatystka1 » 31 paź 2009 17:23

Może ktoś wie...
Będąc małą dziewczynką u mojej cioteczki ulubionej, szalonej.. i w ogóle.. w Mąchocicach jadłam zawsze 15 maja sos curry koloru zielonego jak trawa o zapachu indyjskim i smaku boskim. Dostawała go z Anglii w zwykłej torebeczce w proszku.
Tyle lat minęło.. siedzę w różnych przyprawach.. obszukałam wiele sklepów w różnych zakątkach.. nawet od kucharza z Londynu wycyganiłam i..nie ma takiego..
Może ktoś wie?
konserwatystka1

Następna strona

Powrót do Polityka, polemiki, prasówka...