OŚWIADCZENIE JKM

Wydarzenia, ludzie, opinie, komentarze.

Re: OŚWIADCZENIE JKM

Postprzez wojciech » 01 lip 2010 20:50

KGB bit. Zawsze powtarzałem, uważajcie czerwone zabije nas śmiechem.
wojciech

Postprzez patrol » 01 lip 2010 21:11

http://www.rp.pl/artykul/2,502322_Na_fi ... skim_.html
Jarosław Kaczyński może być pewny głosów 49 proc. wyborców. Bronisław Komorowski – 47 proc.

GDZIE JEST QŃ zwany Ludwisią xxii -:)
patrol

Postprzez konserwatystka1 » 01 lip 2010 21:21

"Oświadczenie" JKMa...

W ogóle mnie to nie dziwi a tylko potwierdza moje wcześniejsze .. podejrzenia co do obu Panów.
I tak miarka się zbiera.

Sytuacja jest daleko więcej niż tragiczna.
konserwatystka1

Postprzez Michał5 » 01 lip 2010 21:37

daleko więcej...
a gdyby poparł Komorowskiego, to byłoby lepiej?

Uprani chetnie widzą źdźbła. U innych. U swoich - drabiniastego wozu.

Jest jak jest, Kons. Niechże Pani nie kracze.
Michał5

Postprzez konserwatystka1 » 01 lip 2010 21:42

Coś Ty.. ja widzę nawet B/belkę :))

Poza tym to tak z rok temu machnęłam ręką na JKMa.
konserwatystka1

Postprzez patrol » 01 lip 2010 21:45

zapinio robił co mógł
a ten JKM jakiś niedźwięczny
patrol

Postprzez Michał5 » 01 lip 2010 21:45

Ręka machamy wszystkim. I posyłamy całuski.
Niech sie tachla,niech sie zmienia. Niech wrze. Niech bedzie ...niepewnośc. Niestety,tylko tak mozna ruszać głazy:)
Michał5

Postprzez swetoniusz » 01 lip 2010 23:29

Nikt nie zaprzeczy, że Pani Teresa potrafi przytulić "UPR-owskie niebożęta". Rzecz jasna - przytulić w najlepszym stylu J.Kaczyńskiego, tzn. przez odpychanie. Pan Prezes też przecież i gromi liberałów, i wzywa do "pobudzenia polskiej przedsiebiorczości" :).

Według mnie debaty między kandydatami miały tylko walory sportowe, ale ich przebieg wskazuje na wyraźną "formatową" przewagę Pana Jarosława nad Jowialnym Bronisławem- jest mądrzejszy, bystrzejszy i ma dużo silniejsze nerwy.Biorąc to pod uwagę, wierzgał przweciwko ościeniowi nie będę. Niechże chociaż niektórym Prawdziwym Polakom staną w oczach łzy szczęścia.

Sam bedę musiał koncentrować się na skromniejszych doznaniach. Chciałym się przynajmniej pośmiać, kiedy rozentuzjazmowany sztab Pis-u zacznie skandować: "Ja-ro-sław, Jaro-sław", i z pewną satysfakcją odnotwać dźwięk zgrzytania zębami ze strony załganych do imentu przedstawicieli Podstawowej Organizacji Towarzyskiej. Więcej marzeń nie pamiętam.
swetoniusz

Postprzez janpawel » 01 lip 2010 23:38

patrol napisał(a):http://www.rp.pl/artykul/2,502322_Na_finiszu_Kaczynski_przed_Komorowskim_.html
Jarosław Kaczyński może być pewny głosów 49 proc. wyborców. Bronisław Komorowski – 47 proc.

takie sondaze moga mobilizowac wyborcow komorowskiego do pojscia na wybory. pewnie w piatkowej wyborczej kaczynski bedzie mial 3 krotna przewage
janpawel

Postprzez janek z janek » 02 lip 2010 00:01

Moim zdaniem bardziej mobilizują wyznawców JarKacza.
A w tym ma pomóc Edward Gierek , który po Oleksym jest nowym idolem Pisu
janek z janek

Postprzez noxon » 02 lip 2010 00:33

Aleś się popisał Janek, normalnie klaskam uszami od twoich mundrości.
noxon

Postprzez Jurass » 02 lip 2010 00:40

janek z janek napisał(a):Moim zdaniem bardziej mobilizują wyznawców JarKacza.
A w tym ma pomóc Edward Gierek , który po Oleksym jest nowym idolem Pisu

Jeszcze pare dni temu podejrzewalem janka z janek o krecia robote dla WSI
Teraz jestem tego pewien.
Jurass

Postprzez nota bene » 02 lip 2010 01:10

patrol napisał(a):radzę: zamknąć oczy, zatkać uszy – i głosować na Jarosława Kaczyńskiego!

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/OSWIAD ... 09542401,n
Korpomafie zawsze obstawiaja wszystkich kandydatow. Model amerykanski tak ma.
nota bene

Postprzez Jurass » 02 lip 2010 01:16

nota bene napisał(a):
patrol napisał(a):radzę: zamknąć oczy, zatkać uszy – i głosować na Jarosława Kaczyńskiego!

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/OSWIAD ... 09542401,n
Korpomafie zawsze obstawiaja wszystkich kandydatow. Model amerykanski tak ma.

Niestety my Polacy, musimy sie zawsze uczyc na bledach ale wlasnych.
Jurass

Postprzez EugeniuszSendecki » 02 lip 2010 06:40

Dzień Dobry, Panie "Jurass" - jest mi miło Panu napisać, że nie złapał mnie Pan na żadnym kłamstwie (ale się oczywiście mogę mylić - proszę mnie oświecić jakby co). Powiem Panu w tajemnicy - że niezwykle kocham polskie Służby Specjalne - a już WSI kocham najbardziej! Kocham również OBYDWU naszych kandydatów, wypromowanych, otoczonych, kontrolowanych i popieranych przez WSI nasze kochane. Postanowiłem w związku z powyższym podczas tych prezydenckich wyborów oddać głos na obydwu kandydatów (dwa iksy!) a na karcie do głosowania pięknie dopisać wyrazy odpowiedniego szacunku dla WSI, które nam miłościwie dzisiaj panuje. I do tego wszystkich zachęcam. Sendecki
EugeniuszSendecki

Postprzez Jurass » 02 lip 2010 07:24

EugeniuszSendecki napisał(a):Dzień Dobry, Panie "Jurass" - jest mi miło Panu napisać, że nie złapał mnie Pan na żadnym kłamstwie (ale się oczywiście mogę mylić - proszę mnie oświecić jakby co). Powiem Panu w tajemnicy - że niezwykle kocham polskie Służby Specjalne - a już WSI kocham najbardziej! Kocham również OBYDWU naszych kandydatów, wypromowanych, otoczonych, kontrolowanych i popieranych przez WSI nasze kochane. Postanowiłem w związku z powyższym podczas tych prezydenckich wyborów oddać głos na obydwu kandydatów (dwa iksy!) a na karcie do głosowania pięknie dopisać wyrazy odpowiedniego szacunku dla WSI, które nam miłościwie dzisiaj panuje. I do tego wszystkich zachęcam. Sendecki

Kogo obchodzi co Pan skreslisz - dla mnie jestes Pan klamca , i to klamca bez jaj.
Nie bede dalej dyskutowal z Panem bo nie posiadasz pan zdolnosci honorowej.
Jurass

Postprzez EugeniuszSendecki » 02 lip 2010 11:44

Według ordynacji - jeśli na karcie do głosowania w obydwu kratkach przy nazwiskach kandydatów będzie postawiony iks - taki głos jest nieważny, ale liczony do ilości głosujących (wykazywany w protokole). Ma to swoją wymowę propagandową o wiele wyższą niż bojkot wyborów (czyli niepójście na głosowanie). Jeśli wygrywający kandydat nie będzie miał połowy głosów - ma spory problem propagandowy, a my, ludzie oddający głosy nieważne - zyskujemy popularność i możemy kręcić swoje lody polityczne. Ja na przykład - będę kręcił lody narodowo-demokratyczne. Mówiąc kolokwialnie. Proszę mnie poprzeć i postawić dwa iksy. Niech się WSI dowiedzą, żeśmy Je rozszyfrowali, obserwujemy i ubolewamy nad tym, co One z nami wyprawiają. Z Polską kochaną naszą.
:)
EugeniuszSendecki

Postprzez milton » 02 lip 2010 12:12

EugeniuszSendecki napisał(a): (...)Proszę mnie poprzeć i postawić dwa iksy. Niech się WSI dowiedzą, żeśmy Je rozszyfrowali, obserwujemy i ubolewamy nad tym, co One z nami wyprawiają. Z Polską kochaną naszą.
:)

To nie ma sensu takie głosowanie "na dwa iksy", ponieważ propagandowa tuba ogłosi triumfalnie, że w głosowaniu udział wzięło np 53 % uprawnionych do głosowania, a wybory wygrał Kowalski uzyskując 60 % - Nowak miał 40 %.
Informacja o głosach nieważnych, a więc chodzi o tych wariatów głosujących "na dwa iksy" nie będzie miała znaczenia poza faktem, że udział ww wariatów będzie miał wpływ na wyższą wyborczą frekwencję, która jest bardzo ważna dla obu polityków, bo żaden z nich nie chciałby zostać wybrany na prezydenta przy frekwencj 20%.

Dlatego zachęcam do niegłosowania na obu kundelków WSI za którymi stoją potężne gangi złodziei...
milton

Postprzez Citizen » 02 lip 2010 12:13

Jurass napisał(a):Nie bede dalej dyskutowal z Panem bo nie posiadasz pan zdolnosci honorowej.

Za to janczary z PiSdu taaaakie honorowe!
Citizen

Postprzez patrol » 02 lip 2010 13:40

JKM-ie wodzu prowadź do benzyny po 2zł

he he
patrol

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka, polemiki, prasówka...